Popis nemovitosti

Nízkoenergetické řadové domy 5KK - Srubec.

Nabízíme k prodeji novostavbu řadového RD v atraktivní lokalitě pro bydlení Srubec (Na Štětkách). Projekt představuje moderní bydlení s důrazem na nízké provozní náklady, dostatek místa pro celou rodinu a lokalitu s výhledem do krajiny, přitom ale snadno dostupnou do centra Českých Budějovic.

Domy jsou dvoupodlažní o dispozici 5 KK (140 m2 užitná plocha), součástí domu je vlastní zahrada, terasa a 2 krytá parkovací stání. Přízemí domu dominuje velký obývací pokoj s kuchyní a se vstupem na terasu a do zahrady. V přízemí se dále nachází vstupní hala se zádveřím, sklad s vchodem na parkovací stání. V patře domu jsou 3 ložnice, pracovna, prostorná hala s možností umístění vestavěných skříní a koupelna s vanou, sprchou a WC. Koupelna má vlastní okno. Poskytne tak dostatek denního světla a možnost přímého větrání.

ŘD jsou vytápěné tepelnými čerpadly (vzduch, voda), mají trojskla okna. Před domem jsou 2 krytá parkovací stání se vstupem jak do domu, tak do skladu. Místo poskytne komfortní bydlení, dostatek klidu a soukromí pro pohodlný život. Lokalita Srubec a blízké okolí má všechny služby pro občanskou obslužnost (škola, mateřská škola, MHD, lékař, potraviny, pošta, apod.). Nově se nachází asi 200 m od domů točna autobusu MHD a pro děti zde bude dětské venkovní hřiště. Centrum města České Budějovice je na dosah (10 min. autem). V současné době nabízíme k prodeji II. etapu projektu, tzn. 10 řadových domů (domy č. 9 – 18) v cenách od CZK 9.890.000,-. Domy se budou prodávat zkolaudované, předpokládaný termín dokončení je 2022. Zajistíme pro Vás v rámci projektu výhodné financování za aktuálně dobrých podmínek.

Charakteristika řadových domů:

  • důraz na velkorysost prostoru (5KK, 140 m2 užitná plocha, dvoupodlažní)
  • moderní design (více skleněných ploch, denní světlo, úložné prostory, vzdušné a příjemné prostory)
  • pohodlí a soukromí rodiny (vlastní zahrada, terasa, velké místnosti, pohodlná a široká chodba, příruční sklad se vstupem z parkoviště, 2 krytá parkovací stání)
  • nízké provozní náklady (tepelné čerpadlo vzduch – voda, okna 3 skla)
  • dobrá dostupnost služeb občanské obslužnosti (škola, školka, MHD, v blízkosti lékař, obchody, centrum města České Budějovice 10 min. autem).
  • Atraktivní lokalita Srubec, Na Štětkách (točna MHD, dětské hřiště, škola, školka, obklopeno přírodou).

Místo pro Vaše komfortní harmonické bydlení v dosahu města a přírody zároveň.  

Odkaz na inzerát ZDE >>>

PŮDORYS 2. NP a 1. NP

SITUACE CELÉHO PROJEKTU